5. školní koncertní sezóna začíná !

31.08.2016 10:52

Nám samotným se tomu skoro ani nechce věřit, že se už 5. rokem intenzivně věnujeme školním koncertům ve školách po celé České republice. Stále nás to baví, hrajeme rádi a rádi na našich cestách poznáváme nejen krásná místa republiky, ale hlavně spousty sympatických a milých lidí... V tomto školním roce bychom chtěli začít více objevovat západ a jih naší republiky, nicméně určitě nezanevřeme ani na Moravu a naši srdcovou záležitost - téměř náš druhý domov - Královehradecko.

Zprávy z našich cest, zážitky a obrázky můžete sledovat na www.facebook.com/solideoskolam/

Kontaktovat a případně objednat si naše vystoupení můžete přes FB, e-mail solideo@seznam.cz, telefonicky na 777 669 334 nebo přes webový formulář www.solideo-skolam.cz/kontakt/

Úspěšný start  do nového školního roku všem!

SoliDeo (Kamila + Miloš)

 

Kontakt

SoliDeo školám Kamila Rejmanová

777 669 334
solideo@seznam.cz