Jste spokojeni s naším hudebním pořadem? 93% PEDAGOGŮ BY SOLIDEO URČITĚ DOPORUČILO DALŠÍM ŠKOLÁM!

31.01.2016 15:55

Téměř před patnácti měsíci jsme spustili on-line dotazník spokojenosti s naším hudebním pořadem. Do našeho průzkumu se od té doby zapojilo 61 respondentů - pedagogů - kteří, společně se svými žáky, zhlédli naše hudební představení.

Jak z výsledků  průzkumu vyplývá, pořad je jednoznačně kladně hodnocen pedagogy, ale dle jejich názoru  i dětmi. Učitelé náš koncert nejčastěji charakterizují slovy zajímavý, poučný, poutavý, přínosný pro výuku, pohodový, milý a vtipný, pěkný a mnoha dalšími pozitivními výrazy. Všechny odpovědi na otázku      "Jak byste v jedné větě ohodnotili náš hudebně-vzdělávací pořad?"  naleznete na fotografiích na konci tohoto článku.

  • Na otázku "Líbilo se Vám naše vystoupení a hudební nástroje?"    90%  pedagogů odpovědělo ANO VELMI                                                             10%  odpovědí spadá do kategorie SPÍŠE ANO 
  • Na otázku "Myslíte si, že se vystoupení líbilo dětem?"                       69%  pedagogů odpovědělo ANO VELMI                                                              30%  odpovědí spadá do kategorie SPÍŠE ANO                                                         jeden respondent  odpověděl  NEVÍM
  • Na otázku "Doporučili byste náš pořad dalším školám?"                93%   pedagogů odpovědělo ANO URČITĚ                                                             7% odpovědí spadá do kategorie SPÍŠE ANO 

 

Kontakt

SoliDeo školám Kamila Rejmanová

777 669 334
solideo@seznam.cz